Σημαντικές σημειώσεις:
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε επαρκώς τα στοιχεία σας στη φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος που ακολουθεί, προκειμένου να είναι έγκυρη η εγγραφή σας (ονοματεπώνυμο, email και ειδικότητα αν είστε επαγγελματίας υγείας).
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Ο αριθμός των συμμετεχόντων είναι περιορισμένος γι' αυτό καλό είναι να κάνετε την εγγραφή σας έγκαιρα ώστε να κατοχυρώσετε την θέση σας.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Σε περίπτωση που δεν είστε ακόμη σίγουροι για το αν καταφέρετε να παρευρεθείτε, παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή μόνο εφόσον μπορείτε πράγματι να λάβετε μέρος στην Ημερίδα.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Εάν δηλώσετε συμμετοχή αλλά παρ' όλα αυτά προκύψει κάτι, παρακαλούμε όπως μας ενημερώσετε μέσω email το συντομότερο δυνατόν.